Τα QR code εν έτει 2023 έχουν κατακτήσει τους τρόπους που αλληλεπιδράμε με τα έντυπα χρησιμοποιώντας τις smart συσκευές μας. Με ένα απλό “σκανάρισμα” μπορούμε να επισκεφτούμε μία ιστοσελίδα, να ανοίξουμε μία εφαρμογή ή να κατεβάσουμε ένα αρχείο.
Εκμεταλλευτείτε αυτή την αμεσότητα και χρησιμοποιήστε το QR code στην κάρτα σας για να οδηγήσετε τους επισκέπτες σας απευθείας στο website σας, στις σελίδες σας στα social media ή όπου άλλο θεωρείτε ότι χρειάζεται.
60€
Εκτύπωση 500 τεμαχίων, χαρτί Velvet διπλής όψης, 350 γραμμαρίων, με πλαστικοποίηση matt ή gloss.
Ευχαρίστως να σας λύσουμε ό,τι απορίες έχετε για τις προσφορές και τις υπηρεσίες μας.